HİZMETLERİMİZ

kalıp.jpg

MODEL-KALIP

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen çalışma ortamlarına uygun, konforlu ve fonksiyonel ürünler tasarlamaktır.

Hedefimiz ihtiyaç duyulan ve istenilen özellikleri görsel olarak müşterilerimizle buluşturmaktır.

Ayrıca müşterilerimizin talep ettiği özelliklere ek olarak, analizlerimiz doğrultusunda çalışma ortamlarına uygun tasarımları da önermekteyiz.

Detayları belirlenen ve üretime alınan model incelenmek üzere numune olarak üretilir.

DİKİM-ÜRETİM

Onaylanan numune doğrultusunda seri üretime geçilirek, kesimhanemizde istenilen beden dağılımına göre kesilen ürünler dikime hazır hale getirilir.

Üretimin her aşaması yetkili personellerimiz tarafından takip edilerek, siparişlerin kusursuz bir şekilde tamamlanması sağlanır. Dikim bandından geçen ürünler kalite kontrolden geçerek özenli bir biçimde paketlenerek sevk edilmeye hazır edilir.

Müşterilerimizin talep ettiği hiç bir detayı kaçırmamak için üretimin her aşamasında değerli iş ortaklarımızla daima iletişimde olmak çalışma prensibimizdir.

NAKİS.jpg

BASKI-NAKIŞ

Kurumsal kimliğinizi yansıtan, reklam ve marka bilinirliğini arttırmak amacı ile kıyafetlere logo uygulamaları yapmak faydalıdır. Logolar ürünlere birçok farklı metot kullanılarak uygulanabilmektedir.

Gelişmiş baskı ve nakış tekniklerini kusursuz bir biçimde kıyafetlere yansıtmamıza olanak sağlayan gelişmiş baskı ve nakış makinalarımız ile değerli müşterilerimizin firma karakterlerini kıyafetlerine yansıtma olanağı sağlıyoruz.

 

Kullanılan Teknikler: Serigraf Baskı, Folyo Baskı, Dijital Baskı, Transfer Baskı, Süblime Baskı, Zemin Nakış, Aplike Nakış, Arma Etiket Nakış.