shutterstock_720996064-1 (1).jpg
fabricatextile-ss.jpg

Tasarım: Birinci önceliğimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen çalışma ortamlarına uygun, konforlu ve fonksiyonel ürünler tasarlamaktır. Buradaki hedefimiz ihtiyaç duyulan özellikleri, hayal etmenin ötesine taşıyarak görsel olarak müşterilerimize sunmaktır. Ayrıca müşterilerimizin talep ettiği özelliklere ek olarak, kendi analizlerimiz doğrultusunda çalışma ortamlarına en uygun tasarımları da önermekteyiz. Tüm detaylar belirlendikten sonra yapılan tasarım incelenmek üzere numune olarak üretilir.

 

Üretim: Onaylanan numune doğrultusunda seri üretime geçilir. Kumaşlarımız spesiyel ve otomat makina parkurumuzda işlenerek kıyafet haline getirilir. Üretimin her aşaması yetkili personellerimiz tara- fından takip edilerek, siparişlerin kusursuz bir şekilde tamamlanması sağlanır. İlgili birimlere aktarılan ürünler özenli bir biçimde paketlenerek sevk edilmeye hazır edilir.

Müşterilerimizin istediği hiç bir detayı kaçırmamak için üretimin her aşamasında değerli partner- lerimizle daima iletişimde olmak birincil çalışma prensibimizdir.