Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırmayın!

HAKKIMIZDA

"Berka İş Güvenliği" 1995 yılında kuruldu. İçinde yer aldığımız değerli koruyucu iş kıyafetleri sektöründe uzun süreli üretim deneyimi ve müşteri memnuniyetine odaklanan yaklaşımımız ile tanınıyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz koruyucu kıyafetler, üstün nitelikli iş kıyafetleri, endüstriyel iş kıyafetleri , güvenlik iş kıyafetleri, turizm-otelcilik iş kıyafetleri, hastane çalışanları için iş kıyafetleri, teknik tekstil kıyafetleri ile farklı sektörlerde geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Marmara Bölge Bayiliği'ni sürdürdüğümüz "Mekap, Griper, Anka Pro Boots" iş ayakkabıları ve iş çizmeleri ile koruyucu ayakkabı ihtiyaçlarınızı temin ediyoruz. Çok çeşitli, üstün nitelikli, yazlık iş ayakkabıları, kışlık iş ayakabıları, iş çizmelerinin sağladığı konfor ile güven içinde çalışmanızı sağlıyoruz.

- Hedefimiz, işlevsel olması amacı ile üretim yapmak, temin ettiğimiz tüm ürünler ile kullanıcı güvenliğini arttırmak ve ihtiyaçlarını ön planda tutmaktır. Bu konuda bize referans olan üstün nitelikli, güvenilir, yenilikçi ve ekonomik ürünlerimiz ile kalitemize güveniyoruz. 

-Kuruluşumuzdan bu yana karşılıklı güven içerisinde gelişen iş ilişkilerimizi ömensiyoruz ve bu değeri korumaya özen gösteriyoruz.   

 

ÜRETİM KAPASİTESİ VE STANDARTLARI

Berka İş Güvenliği, yılda 500.000 adet üretim yaptığı 1.000 metre kare son sistem seri üretim makineleri ile modern bir üretim tesisine sahiptir. 

Şirketimiz, ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikası ile kalite standartlarını karşılamaktadır.

 

PRO ARC KORUYUCU KIYAFETLER

Berka İş Güvenliği, sektördeki güçlü konumunu geliştirmek amacı ile yeni markalar geliştirmektedir.

 
PRO ARC Koruyucu Kıyafetler markamız, ark patlaması, eriyik metal sıçraması gibi tehlikeli risk gruplarına karşı 
koruyucu kıyafetler üretmektedir.

Berka İş Güvenliği, yüksek koruma özelliğine sahip iş güvenlik ayakkabıları olan Mekap, Gripper ve Anka Pro Boots markalarının Marmara Bölge Bayisi olarak faaliyet göstermektedir.

 
Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.