Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırmayın!

ÖZEL ÜRÜN TASARIMI - ÜRETİMİ VE TEMİNİ

Berka İş Güvenliği alev almaz, antistatik ve su itici kıyafetler, günlük iş elbiseleri, üstün görünürlüklü iş elbiseleri, outdoor ürünler ve çok çeşitli niteliklere sahip iş güvenliği giyimi için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri özel tasarım ve seri üretim ile üretmektedir. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan, kaliteli, konforlu ve uygun fiyatlı ürünler temin etmenizi hedeflemekte ve bunun için profesyonel bir ekip rehberliğinde sürekli kendini yenilerek çalışmalarını sürdürmektedir.

 

TASARIM

Talep ettiğiniz ürünlerin renk, model, kumaş, baskı, nakış ve benzeri üretim detaylarını birlikte belirledikten sonra bilgisayarlarımızda size özel olarak tasarımlarımızı geliştirirerek onayınıza sunuyoruz.


 

NUMUNE ÜRETİMİ

Onaylanan tasarımınların numunelerini hazırlıyoruz. Gerekli test aşamalarını tamamlamış güvenilir kumaş ve aksesuarlarımız ile hazırladığımız numuneleri size gönderiyoruz. Numunelerde revize etmek istediğiniz detaylara ihtiyaç duyarsanız, gerekli düzeltmeleri gerçekleştiriyoruz.Tarafınızca onaylanan numunelerin seri üretimine başlıyoruz.


 

LOGO BASKISI VE NAKIŞI - YAKA ETİKETİ ÜRETİMİ

Üretimini gerçekleştireceğimiz ürünlerin üzrerine firma logosu, ikonu, sloganı ve benzeri görselleri belirlenen renklerde baskı ya da nakış tekniği ile uyguluyoruz. Ve ürün yakalarına yaka etiketi hazırlıyoruz.


 

ÜRETİM SÜRECİ

Sparişlerinizi kendi bünyemizdeki profesyonel ekibimiz ile üretiyoruz. Üretim sürecini sizinle paylaşıyoruz. Üretimin revize edilmesi gerek görüldüğünde istenilen değişiklikleri yapıyoruz. Ürünlerinizi planan zamanda ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

  • Kesim: Size özel olarak hazırlanan tasarımların tarafınızca onaylanması sonrasında ürün kalıplarımızı hazırlıyoruz. Ve bu kalıplar için üretimde kullanılması uygun görülen kumaşların kesim işlemini gerçekleştiriyoruz. 
  • Dikiş: Kesim işlemi gerçekleşmiş olan ürünlerinizi atölyelerimizde dikiyoruz.Dikiş işlemi, ürünlerinizin dayanıklılığını ve şıklığını belirleyen bir adımdır. Dikiş kalitesi ve hassasiyeti, iş elbiselerimizin farkını ortaya koyar.
  • Kalite Kontrol: Ürünleriniz tamamlandığında, kalite kontrol sürecine tabi tutuyoruz. Her aşama titizlikle incelenir ve kalite kontrolünden geçer. 
  • Paketleme ve Teslimat: Ürünlerinizi özenle paketliyoruz. Ürünlerinizi zamanında ve eksiksiz olarak adresinize teslim edilmesine özen gösteriyoruz.

 


 

FİRMANIZA ÖZEL İŞ ELBİSESİ VE İŞ AYAKKABILARI

Doğru tercih edilmiş iş elbiseleri, çalışanların güvenli, konforlu ve verimli çalışma şartlarının sağlanmasında önemli bir role sahiptir. İş elbiseleri, çalışma ortamına, mevsim koşullarına ve sektörün gereksinimlerine uygun olmalıdır. Ayrıca, iş elbiseleri firmanızın kurumsal kimliğini de yansıtmalıdır.

Berka İş Güvenliği ekibi, size özel, üstün nitelikli iş elbisesi üretimini, outdoor giyim ürünlerinin üretimini ve Mekap Marmara Bölge Bayisi olarak, Mekap, Griper, Anka Pro Boots marka ayakkabıların ve iş çizmeleri modellerinin teminini sizler için sağlıyoruz. İş elbiselerinizi, sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyor ve üretiyoruz. İş elbiselerinizin renk, model, kumaş, baskı veya nakış gibi özelliklerini sizinle birlikte belirliyoruz. İş elbiselerinizi firmanızın logosu, etiketi, sloganı veya diğer kurumsal görsel detaylarını ekleyerek üretiyoruz. Sahip olduğunuz iş koşullarına uygun yüksek kaliteli ayakkabıların firmanız için temin etmenizi sağlıyoruz.

 


 

PRO ARC KORUYUCU İŞ KIYAFETLER

Yangın, patlama, kıvılcım, ark patlaması ve elektirik çarpması, sel baskını gibi kazalara maruz kalındığında, alev almaz ve koruyucu iş kıyafetleri çalışanlarınızın hayatını kurtarabilir. Olası alevlere, yüksek sıcaklıklara, eriyen metallere, elektrik çarpması ile oluşan yanıklara karşı koruyucu kalkan görevi görmektedir. Bahsettiğimiz özellikteki kıyafetler uluslar arası standartlar ile uygun sertifikalara sahip olmalıdır. 

Berka İş Güvenliği  " Pro Arc Koruyucu Kıyafetler " markamız ile size özel alev almaz, antistatik, su itici özelliklere ve yüksek görünüme sahip koruyucu iş kıyafetleri üretiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz koruyucu iş kıyafetleri için öncelikle tercih ettiğiniz tasarımın onayını alıyoruz. Onaylanan tasarımın numunesini hazırlıyoruz. Numunesi onaylanan siparişlerinizi seri üretim ile üreterek hedeflenen tarihte teslimatını gerçekleştiriyoruz. 

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.