Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırmayın!

ÖDEME SEÇENEKLERİ

...

HAVALE / EFT

Havale, aynı bankadan aynı bankaya para gönderme işlemidir. EFT ise farklı bankalardan farklı bankalara para transferi yapmanızı sağlar. Bu yöntemlerle ödeme yapmak isterseniz, sipariş onayı sonrasında size verilen hesap numarasına veya IBAN’a belirtilen tutarı göndermeniz gerekir. Havale/EFT işlemlerinde bankaların mesai saatleri içinde işlem yapmanız gerekebilir. Ayrıca bazı bankalar bu işlemler için ücret alabilir.

...

BANKA KARTI

Banka kartı, bankada açtığınız hesabınıza bağlı bir karttır. Hesabınızda para olduğu sürece, banka kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Banka kartı ile ödeme yapmak için, kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV kodunu girmeniz yeterlidir. Banka kartı ile taksitli alışveriş yapamazsınız. Banka kartı ile ödeme yaparken herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

...

KREDİ KARTI

Kredi kartı, bankanın size belirli bir limit dahilinde verdiği bir krediyi temsil eder. Kredi kartınızla alışveriş yapabilir, taksit seçeneklerinden yararlanabilir, nakit avans çekebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak için, banka kartında olduğu gibi kart bilgilerinizi girmeniz gerekir. Kredi kartı ile ödeme yaparken, bankanızın uyguladığı faiz oranlarına, kart aidatına, nakit avans ücretine dikkat etmeniz gerekir.

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.