Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKASI

Kalite, Berka İş Güvenliği’nin kurumsal iş ilkelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Berka İş Güvenliği'nin temel ilkelerinden biri, müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktır. Bu sebeple, her büyüklükteki kuruluşun müşterilerinin ve diğer ilgili paydaşlarının ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamasına yardımcı olabilecek uluslararası kalite yönetim sistemi (KYS) standardı olan ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Bu sertifika ile maliyet iyileştirme, verimlilik iyileştirme, yeni müşteri kazanımı, müşteri sadakati ve tedarik zinciri güvenliği sağlanmaktadır. 2013'ten beri iş süreçlerini hızlandırmak ve verimliliği artırmak için ERP ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımımızı entegre ettik. Berka İş Güvenliği tüm iş süreçlerinde, özellikle tedarik zincirinde, envanterde, üretimde, kapasite planlamasında ve finansmanda Mikro yazılımı kullanmaktadır. Bu sebeple en kaliteli ürünü en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunabilmektedir.

 

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Kalitemiz, müşterilerimizin tecrübe ettiği performansımızın bir ölçüsüdür. Pazardaki başarımız, müşterilerimizin beklentilerini ve gereksinimlerini her zaman karşılayan ürün ve hizmetler sunma yeteneğimiz ile sağlanmaktadır. Başarılı olmak için, her zaman rakiplerimizden daha iyi performans göstermek en önemli odak noktamızdır. Bu sebeple, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için iletişimimiz süreklilikle devam etmekte ve bu ihtiyaçlara dayanan operasyonlarımızda sürdürülebilir iyileştirmeleri hemen uygulamaya öncelik vermekteyiz.

 

SÜREÇ YAKLAŞIMI VE SÜREKLİ GELİŞME

Müşterilerimizin ihtiyaçları, çalışma şekillerimize rehberlik etmektedir. En iyi kaliteye ulaşmak için, süreçlerimizi sürekli geliştirerek ve sürekli iyileştirerek ilerliyoruz.